Rambler's Top100

PDF Печать E-mail

 

 

Моніторинг контрагентівабо як перевірити ділових партнерів


Бажаєте перевірити фірму - подивіться, як вона судилася. Дивно, як багато можна дізнатися про неї - чи є серйозні фінансові претензії, чи сумлінно виконувалися контракти, чи не знаходиться під рейдерською атакою. Коли мова йде про значні угоди, то однієї офіційної інформації про контрагента недостатньо - фірма може бути правильно зареєстрована, акуратно сплачувати податки і при цьому регулярно ошукувати замовників. Тому дуже потрібен реальний портрет підприємства, з яким Ви плануєте вступити в ділові відносини.

А якщо у Вас вже сотні і тисячі ділових партнерів, то було б непогано постійно слідкувати за їх станом і вчасно реагувати на негативні факти.

Знайомтесь - “МОНІТОРИНГ КОНТРАГЕНТІВ” - це спеціальний сервіс, що входить до складу правової системи МЕГА-НАУ. За допомогою даного сервісу здійснюється перевірка за кодом ЄДРПОУ “судової біографії” клієнтів, постачальників, підрядчиків та інших осіб, з якими веде справи організація. Перевірка здійснюється по двох базах: «База судових рішень» та «Каталог банкрутств». Аналогів не має.

Сервіс оформлений у вигляді окремої програми, що дозволяє створювати і редагувати списки контрагентів і перевіряти їх одразу списками. Результати видаються у вигляді переліку знайдених документів (судових рішень та/або оголошень про банкрутство). За посиланням можна відкрити тексти відповідних документів. Спеціально виділяються нові документи, які з'явилися з моменту останньої перевірки.

Практика роботи наших клієнтів показала, що сервіс ефективно працює навіть на великих списках з 3-5 тисяч організацій.

Можлива також розробка індивідуальних інтерфейсів для інтеграції в системи управління підприємством Замовника. Ці роботи проводяться за додатковими угодами - для Замовника створюється спеціальний модуль, який запускається на виконання і видає результати у необхідному форматі.

Рекомендуємо використовувати сервіс “Моніторинг контрагентів” для запобігання наступних проблем з контрагентами:

Недобросовісне дотримання партнерських чи клієнтських угод;
Невчасне повідомлення про відкриття справи про банкрутство;
Різка втрата платоспроможності у зв’язку з виплатою грошових зобов’язань, що стягуються за вирішенням суду та інше.

У результаті такої перевірки Ви отримуєте правдиву та актуальну інформацію стосовно контрагентів Вашої компанії, а вже на її основі приймаєте відповідальні рішення щодо підписання партнерських угод, а також оцінки всіх можливих ризиків в діяльності підприємства.

 


Контакти:

"IНКОМСЕТЬ" НВФ ТОВ

м.Дніпропетровськ,
тел./факс: (056) 370-28-62,
(056) 789-28-62
E-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 
Обновлено 02.11.2011 20:43