Rambler's Top100

PDF Печать E-mail

WAN-НАУ - правова система для корпорацій

Будь-яка компанія у своїй діяльності керується законами та підзаконними актами, яких в Україні понад 300 тисяч. Впоратися з таким обсягом інформації допомагають комп'ютерні правові системи.
По мірі росту компанії, підвищення рівня прийняття рішень, необхідність доступу до правової інформації виникає не тільки у юристів, але й у всього управлінського персоналу, у тому числі у регіональних відділеннях або за межами офісу.
Це ставить задачу найбільш ефективного забезпечення доступу до законодавства будь-якому співробітнику, в будь-якому місті, у будь-який час.

Таку задачу успішно вирішує WAN-НАУ (Wide area network - Нормативні акти України) - кросплатформена правова система для Linux, FreeBSD, Windows XP, яка не має аналогів.

WAN-НАУ призначена:

Для великих організацій та підприємств, які підтримують корпоративний сервер (центральні та регіональні органи влади, організації із мережею філіалів та представництв, підприємства з великою кількістю службовців)
Для організацій з мобільним характером роботи персоналу (аудиторські, консалтингові, страхові, юридичні фірми)
Для організацій, які експлуатують ОС Linux або FreeBSD

Особливості WAN-НАУ:

встановлюється на корпоративний сервер замовника;
працює в режимі "клієнт-сервер";
забезпечує віддалений доступ клієнтів через WEB-браузер;
щоденно поновлюється в автоматичному режимі;
вартість системи єдина та не залежить від кількості робочих місць в корпоративній мережі;
працює під ОС Linux, FreeBSD, Windows XP;

Переваги WAN-НАУ

Переваги для корпорацій

Для керівництва:
встановлення та супровід WAN-НАУ у 5-10 разів дешевше, ніж придбання комплекту офлайнових правових систем для забезпечення всіх підрозділів та філіалів;
швидке впровадження системи для всієї компанії та навчання персоналу;
уніфікація інформаційного забезпечення компанії;
відсутність доплат за нові робочі місця при рості компанії;

Для системного адміністратора:
система встановлюється та супроводжується на одному сервері;
для підключення всього персоналу компанії достатньо розіслати посилання на розділ корпоративного сайту;
використовується стандартне системне забезпечення, що гарантує підвищену надійність роботи системи;
поновлення інформації може бути повністю автоматизоване та потребує мінімум витрат;

Для персоналу:
увесь персонал компанії отримує доступ до повної нормативної бази;
стандартний Web-інтерфейс забезпечує легкість опанування роботи системи;
універсальний склад інформації робить систему привабливою для юристів (судова практика, виконавче провадження, законопроекти, моніторинг законодавства, словник термінів, класифікатори), бухгалтерів (навігатор бухгалтера, консультації, бланки звітності, тематичні добірки документів, таблиці нормативів), кадровиків (навігатор кадрового діловодства, кадрове діловодство), менеджерів та керівників (типові документи, каталог банкрутств, довідник органів влади).

Переваги WAN-НАУ для мобільної роботи

Цінові та функціональні переваги WAN-НАУ для фірм з мобільним режимом роботи співробітників практично ті ж самі, що й для корпорацій.

Але для них суттєвою додатковою перевагою є можливість віддаленого доступу.

Організуйте віртуальний офіс на корпоративному сайті та розмістіть на ньому WAN-НАУ - і фірма забезпечить кожного працівника, що виконую свою роботу поза офісом, усією необхідною йому нормативно-правовою інформацією.

Працівнику, що їде у відрядження, достатньо мати при собі ноутбук та мобільний телефон, щоб зв'язатися з віртуальним офісом через Інтернет.

В принципі, співробітник може працювати з будь-якого комп'ютера з виходом до Інтернету, оскільки ніякі попередні інсталяції не потрібні, достатньо лише знати веб-адресу віртуального офісу та мати доступ до нього.

Переваги WAN-НАУ для тих, хто працює в середовищі Linux, FreeBSD

Для організацій, що з будь-яких причин не експлуатують Windows, альтернативи WAN-NAU (чи її LAN-модифікації) не існує.

Функціональні можливості

Пошук інформації

Розділи бази даних відображаються на головній сторінці і мають деревовидну структуру, за допомогою якої можна переміщуватись вглиб, послідовно обираючи розділи і повертатись назад, на попередній рівень.

Функція "Пошук за реквізитами" дає змогу знайти нормативно-правові акти і документи інших розділів бази даних за відповідними реквізитами та їх комбінаціями (видавник, вид, слова з назви, слова в тексті, номер, дата, реєстрація, статус).

Перелік знайдених документів виводиться в окремому вікні сторінками по 20 документів. На сторінці переліку знайдених документів працює режим "Структура", який відображає статистику знайдених документів за типами. Вибір елемента структури забезпечує автоматичний фільтр документів обраного типу.

Робота з текстами

Текст документа відображається на екрані монітора в окремому вікні. В текстах, що мають виділені елементи структури (статті, глави, розділи,...), працює режим "Структура", який відображає ієрархію структури тексту.

В тексті документу можуть бути посилання на інші документи в цілому або на їх конкретні статті. Є можливість групованого пошуку посилань на статтю.

Функція "Реквізити документу" забезпечує можливість отримати інформацію про реквізити документу (за наявності): видавець, вид, назва, номер, дата, реєстрація, статус.

Функція "Зв'язки документу" забезпечує отримання інформації про зв'язки документу наступних типів (за наявності): "Судова практика", "Регіональні документи", "Проекти", "Бланки", "Посилання на документ", "Посилання з документу"

Список редакцій документу (за наявності) можна отримати у вікні тексту документу на верхній панелі вікна. Вибір редакції з переліку редакцій забезпечує виклик відповідного тексту.

Виведення інформації

Виведення поточних сторінок на принтер, у файл, у буфер обміну здійснюється програмою Web-browser, яка використовується на Вашому комп'ютері.

Переліки та тексти головної та робочих сторінок програми можна відправити на друк за допомогою функції "На принтер".

Попередньо Ви можете встановити шрифт та його розміри за допомогою пункту меню "Шрифт".

 

Контакти

"IНКОМCЕТЬ" НВФ ТОВ
м.Дніпропетровськ,
тел./факс: (056) 789-28-62,
(056) 789-28-62
E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Обновлено 18.01.2017 00:53