Rambler's Top100

PDF Печать E-mail

МЕГА-НАУ

МЕГА-НАУ - це інтегрований банк даних, що об'єднує базу правової та аналітичної інформації НАУ-Експерт та базу судових рішень НАУ-Судові рішення.

Інформаційний склад

МЕГА-НАУ - інтегрований банк даних, що об'єднує базу правової та аналітичної інформації НАУ-Експерт та базу судових рішень НАУ-Судові рішення.

НАУ-Експерт - універсальна правова система з 18-річним "стажем", яка містить:

нормативно-правові акти;
проекти законів;
консультації, роз'яснення, погляди;
довідник органів влади;
каталог справ про банкрутства;
словник термінів;
форми і бланки;
зразки правочинів та процесуальних документів;
довідники, класифікатори та ін.

Наразі в базі НАУ-Експерт нараховується понад 530 тисяч документів.

НАУ-Судові рішення містить рішення загальних та спеціалізованих судів України, які офіційно оприлюднені у відповідності до Закону України "Про доступ до судових рішень" №3262-IV від 22 грудня 2005 року.
Наповнення бази даних здійснюється на основі прямого договору з інформаційно-технічним адміністратором Єдиного державного реєстру судових рішень.
На сьогодні в базі НАУ-Судові рішення нараховується понад 4,2 мільйона судових рішень, прийнятих 730 судами України.

МЕГА-НАУ щодня оновлюється засобами Інтернет в автоматичному режимі.
Загальний обсяг нових надходжень в МЕГА-НАУ складає 7-10 тисяч документів щоденно.


Сервіси

Система МЕГА-НАУ відзначається не тільки обсягом інформації, але й реалізованими сервісами, які є незамінними в роботі професіонала - юриста, адвоката, судді. Основні сервіси МЕГА-НАУ такі.

 

Зв'язки судових рішень

В процесі проходження справи по судовим інстанціям, одні судові рішення можуть посилатися на інші, а ті, в свою чергу, також мають власну історію. МЕГА-НАУ надає можливість переглянути весь ланцюжок пов'язаних рішень в хронологічному порядку з можливістю переходу в кожне з них. Крім того, спеціальними мітками позначаються "вхідні" та "вихідні" рішення щодо поточного. Також, здійснюється контроль проходження справи, тобто є механізм відслідковування появи нових справ у ланцюжку. За станом на 01.10.2009 МЕГА-НАУ містить приблизно 500 тисяч посилань між рішеннями.

 

Нормативне обґрунтування судового рішення

При винесенні рішення суддя спирається на діючі нормативно-правові акти. В МЕГА-НАУ із тексту судового рішення можна швидко перейти до нормативного акту, в редакцію, яка діяла на момент винесення рішення із позиціонуванням на згаданій в рішенні статті. За станом на 01.10.2009 в МЕГА-НАУ міститься більше ніж 12 мільйонів переходів на судові рішення із конкретних статтей кодексів та законів.

 

Добірки судових рішень до нормативних актів

Технологія "зворотних зв'язків" дозволяє знаходити судові рішення, які посилаються на нормативні документи або їх конкретні статті. В МЕГА-НАУ до кожної статті закону чи кодексу надається перелік судових рішень, який, по-перше, є найбільш повним, так як відбирається з 3,2 млн. справ, по-друге, є динамічним, тобто кожного разу формується з урахуванням нових судових прецедентів, і по-третє, рішення згруповані по судам, які їх прийняли.

 

Моніторінг контрагентів

Використання МЕГА-НАУ дозволяє підвищити економічну безпеку організації за рахунок своєчасного виявлення контрагентів-банкрутів (сервіс "Моніторинг банкрутств" забезпечує щоденний моніторинг тисяч контрагентів за декілька хвилин), а також завдяки можливості вивчення "судової біографії" підприємств.

Щоденно кожне підприємство незалежно від виду діяльності стикається з наступними проблемами:

 • недобросовісне дотриманням партнерських чи клієнтських угод;
 • невчасне повідомлення про відкриття справи про банкрутство;
 • різка втрата платоспроможності у зв’язку з виплатою грошових зобов’язань, що стягуються за вирішеннями суду та ін.

Це призводить до достатньо серйозних наслідків, головними з яких є глобальні фінансові втрати у т.ч. невиправдані податкові виплати та безпосередньо втягнення вашого підприємства у судовий процес.

Але всього цього можна уникнути, якщо заздалегідь підготуватися до несприятливих для підприємства обставин, тобто своєчасно дізнатися та проаналізувати ситуацію, що склалася у власного контрагента. Головним засобом такої підготовки є «Моніторинг контрагентів».


Що таке «Моніторинг контрагентів»?

Які переваги отримає підприємство, якщо придбає цей сервіс?
Як працює сервіс «Моніторинг контрагентів»?
У якому вигляді отримуються результати перевірки контрагентів?
Чи можна здійснювати перевірку за назвою підприємства-контрагента?
Скільки коштує установка сервісу?
Як замовити сервіс “Моніторинг контрагентів»?
Контакти


Що таке «Моніторинг контрагентів»?

Моніторинг контрагентів» - це перевірка за кодом ЄДРПОУ «судової біографії» клієнтів, постачальників, підрядчиків та інших осіб, з якими веде справи організаціє. Він здійснюється по двох базах, що входять до складу Правової системи МЕГА-НАУ: «База судових рішень» та «Каталог банкрутств».


Для чого потрібен цей сервіс?

Сервіс «Моніторинг контрагентів» потрібен для своєчасного отримання правдивої та актуальної інформації стосовно власних контрагентів, для використання її у прийнятті відповідальних рішень, а також оцінки всіх можливих ризиків в діяльності підприємства.


Які переваги отримає підприємство придбавши даний сервіс?

 • Скорочення податкових та фінансових ризиків;
 • Підвищення економічної безпеки;
 • Уникнення можливих судових тяжб;
 • Спрощення процедури перевірки контрагентів та скорочення часу на обробку великої кількості клієнтів;
 • Зберігання комерційної таємниці (список клієнтів не залишає меж компанії).

Сервіс призначений для перевірки контрагентів усіх без виключення підприємств, але у першу чергу він необхідний банківським установам, кредитним спілкам, страховим та інвестиційним компаніям та ін.


Як працює сервіс «Моніторинг контрагентів»?

Неважливо, в якому середовищі і якими засобами підприємство веде базу своїх клієнтів, достатньо вивантажити їх коди ЄДРПОУ в текстовий файл та відкрити його з центральної панелі головного вікна сервісу (див. малюнок)

Далі треба вказати: Базу перевірки («Каталог банкрутств» та/або «Судові рішення») та інтервал дат документів у базі. У кінці натиснути кнопку «Перевірити»


У якому вигляді отримуються результати перевірки?

Результати перевірки відображаються у панелі результатів у нижньому полі головного вікна і мають відповідні назви списку перевірки - «Каталог банкрутств» та/або «Судові рішення» та дату і час проведення перевірки. Результати мають вигляд переліку посилань на документи баз даних (див. малюнок). При натисканні на посилання відкривається окреме вікно з текстом документу із позиціонуванням на коді ЄДРПОУ. Результати перевірки можна відправити у текстовий редактор Word або зберегти у файл в форматі htm.


Чи можна здійснювати перевірку за назвою підприємства?

Оскільки у текстах судових рішень не завжди вказується код ЄДРПОУ сторони справи, у сервіс додана можливість перевірки контрагента за назвою підприємства.


Скільки коштує установка сервісу?

Ціна за сервіс складає 500 грн. і сплачується одноразово (дивитися прайс)

Увага! Сервіс «Моніторинг контрагентів» надається тільки при наявності або замовленні Правової системи МЕГА-НАУ.


Як замовити сервіс “Моніторинг контрагентів»?

1. Якщо Ви вже користуєтесь Правовою системою МЕГА-НАУ Вам потрібно замовити «Моніторинг контрагентів», як додатковий сервіс до системи.

2. Якщо Ви ще не є користувачем МЕГА-НАУ, пропонуємо:
- замовити презентацію систему у Вашому офісі.

3. При підключенні до системи МЕГА-НАУ, вказати про підключення з додатковим сервісом - «Моніторинг контрагентів».


Контакти:

"IНКОМСЕТЬ" НВФ ТОВ
м.Дніпропетровськ,
тел./факс: (056) 370-28-62,

 

(056) 789-28-62

 

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Пошукові можливості

МЕГА-НАУ має потужний пошуковий механізм, адаптований під законодавство та окремо під специфіку судових актів: пошуки за контекстами, реквізитами, тематикою, закладками, зв'язками. У списку знайдених документів можна провести повторний пошук або сортування за типом та датами.

 

Експорт власної бази на КПК

МЕГА-НАУ надає можливість кожному користувачу не просто створити власну базу зі своїми розділами та документами, а й експортувати власні добірки нормативних і судових актів на КПК, смартфон, мінісайт. Ця функція є досить популярною серед користувачів, так як дозволяє завжди мати під рукою власне відібрану необхідну інформацію.

Програма лояльності

Використання сучасних інформаційних технологій при розробці МЕГА-НАУ, а також наявність десятків тисяч користувачів дозволяють нам дотримуватися виваженої цінової політики та швидко пристосовуватися до нагальних потреб та можливостей користувачів. Використовуючи МЕГА-НАУ Ви отримаєте:

 • мережевий варіант системи МЕГА-НАУ розрахований на необмежену кількість робочих місць в локальній мережі;

 • суттєві знижки для корпоративних користувачів, які придбали понад 5 ліцензій НАУ;

 • індивідуальні преференції в разі підключення до системи партнерів, друзів, колег;

 • гнучку цінову політику (див. Прайс) для різних категорій користувачів та різних умов оплати:
  - для користувачів НАУ при розширенні конфігурації;
  - при передплаті супроводу НАУ на рік.
 • Всім користувачам НАУ надаються безкоштовні сервіси:

  • безкоштовна заміна програмного забезпечення МЕГА-НАУ на нові удосконалені версії;
  • безкоштовне надання інсталяційного пакету або окремих елементів системи для відновлення працездатності НАУ на комп'ютері/сервері користувача;
  • безкоштовне повторне підключення до системи (якщо перерва у користуванні тривала до 6 місяців);
  • безкоштовні презентації нових продуктів НАУ та проведення навчальних тренінгів з ефективної роботи з системою в офісі користувача.


  Також, ми завжди відкриті для обговорення Ваших пропозиції щодо умов взаємовигідної співпраці.
  Звертайтеся за тел. (056) 789-28-62 або e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

  Обновлено 01.10.2012 20:48